خرید اینترنت ADSL2+

قطعا برای یک مشتری که می خواهد سرویس ADSL خریداری کند، دانستن اینکه این عبارت مخفف کلمات Asymmetric Digital Subscriber Line می باشد و یا اینکه مفهوم فارسی ان خط دیجیتال مشترک نا متقارن است، اگر چه خالی از لطف نیست ولی اهمیت چندانی ندارد. چه چیزی برای خرید ADSL اهمیت دارد؟ از انجا که با گذشت بیش از 15 سال از ورود اینترنت ADSL اکثریت مشتریان با ان اشنا هستند، اولین چیزی که در فروش اینترنت پرسرعت اهمیت دارد، پوشش دهی اینترنت ADSL در منطقه محل سکونت مشتری است.

برای بررسی پوشش منطقه خود لطفا پس از انتخاب کد شهر، تلفن خود را وارد نمایید.
پس از بررسی پوشش اینترنت ADSL و اگاهی از اینکه مرکز مخابراتی منطقه محل سکونت شما تحت پوشش اینترنت پرسرعت ADSL می باشد، حالا نوبت انتخاب تعرفه و خرید ADSL است. با توجه به توسعه شبکه تلفن ثابت و افزایش ضریب نفوذ ان، متاسفانه زیر ساخت های مخابراتی امکان توسعه برابر با تقاضای تلفن ثابت نداشتند و مجبور به استفاده از راه های جایگزین سیم مسی برای توسعه خطوط مخابراتی شدند. از جمله این راه ها می توان به خطوط PCM, UNO و فیبر نوری اشاره کرد. ارائه اینترنت پرسرعت ADSL بر روی خطوط فیبر نوری و PCM و UNO غیر ممکن است، اما در عین حال راهکارهایی هم دارد که می توانید در بخش مربوطه مطالعه نمایید. با جستجوی تلفن مورد نظر خود در بخش جستجوی ADSL می توانید علاوه بر اطلاع از پوشش دهی مرکز مربوطه، از PCM ، UNO و یا فیبر نوری بودن خط تلفن خود نیز اگاه گردید. قدم بعدی پس از اطلاع از تحت پوشش بودن تلفن ثابت خود، اطلاع از تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL است. اطلاع از تعرفه مهمترین قدم شما پیش از ثبت نام اینترنت پرسرعت خواهد بود.

مشاهده تعرفه ها

 

اینترنت ADSL

شرکت رای‌نت با بررسی تمامی رقبای حاضر در بازار تعرفه ایی رقابتی به کاربران خود ارائه می دهد که ضمن تعیین کف قیمت بازار، کیفیت بالاتری هم نسبت به سایر رقبا ارائه نماید و مشتریان سرویس اینترنت خود را از هر نظر راضی نگهدارد.

حالا نوبت اطلاع از نحوه ثبت‌نام ADSL رسیده

شما برای خرید اینترنت ADSL می توانید از دو طریق اقدام نمایید

. روش اول ثبت‌نام اینترنتی است. در این روش شما با ورود به صفحه تعرفه ADSL نسبت به انتخاب سرویس اینترنت ADSL خود اقدام می نمایید و با طی کردن گام به گام مراحل ثبت‌نام در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام می نمایید و با پایان بردن مراحل ثبت نام، انتخاب و پرداخت تعرفه و بارگزاری مدارک منتظر رانژه خط و در نهایت تماس همکاران ما خواهید ماند و در مرحله اخر تنها نیازمند انجام تنظیمات مربوطه روی مودم خود خواهید داشت که آن هم اگر خودتان نمی توانید کارشناسان فنی رای‌نت برای شما انجام خواهند داد.

جشنواره ADSL

روش دوم ثبت نام تلفنی است. در این روش شما از طریق تلفن 02148086 با واحد فروش ADSL رای‌نت تماس گرفته و ضمن بهره گیری از مشورت همکاران ما در انتخاب سرویس مورد نظر خود نسبت به انجام مراحل ثبت نام به صورت تلفنی اقدام می نمایید و منتظر انجام سایر مراحل مطابق روش اول باقی خواهید ماند.

مدت زمان راه اندازی اینترنت ADSL چقدر است؟

مدت زمان راه اندازی اینترنت پرسرعت رای‌نت به نحوه ثبت نام شما بستگی بسیار اندکی دارد و تنها توصیه ما برای ثبت نام انلاین سهولت در انجام و همچنین 24 ساعته بودن این روش می باشد.

اما بیشترین زمان برای راه اندازی اینترنت ADSL مربوط به بخش مخابراتی ان و رانژه خط در مرکز مخابراتی مربوطه می‌باشد که ما تلاش میکنیم این زمان را نیز برای شما به حداقل کاهش داده و رانژه خط تلفن شما را در 2 الی 5 روز کاری به انجام رسانیم.

حالا ثبت نام کنید

مزایای اینترنت ADSL

 • اگر تصور شما برمبنای تجربه شما از اینترنت Dialup است باید بدانید که اینترنت ADSL خط تلفن را اشغال نمی‌کند.
 • تنوع تعرفه مزیت دیگر آن است.
 • ارزان ترین اینترنت حال حاضر ایران است.
 • سرعت ان تا 25 مگابیت بر ثانیه قابل ارتقا است.
 • اینترنت ADSL بسیار پایدار است و به علل گوناگون قطع نمی شود.
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته است. تعجب نکنید این یک مزیت است چون بسیاری از رقبای ADSL این خدمت را نمی‌دهند.
 • مزیت اخر ویژه شماست. اینترنت ADSL برای شما رایگان است.

رایگان ADSL بگیر

 

معایب اینترنت ADSL

 • نسبت به سایر روش ها راه اندازی طولانی تری دارد
 • اگر نیازمند سرعت های بالاتر از 24 مگابیت باشید امکان دریافت ان روی ADSL را نخواهید داشت.
 • سرعت ارسال بسیار پایین‌تر از سرعت دریافت است.
 • ارائه اینترنت نامحدود روی ان از نظر قانونی میسر نیست.
تمدید اشتراک