جشنواره اینترنت ADSL رای‌نت کد : 520514

رای‌نت، اینترنت متفاوت

8 مگابیت

129,900تومان

ویژه مشترکین جدید

  • سه ماهه
  • ترافیک داخلی : 1002 گیگ
  • ترافیک بین الملل : 501 گیگ
  • هزینه رانژه (60000 تومان)

16 مگابیت

199,899تومان

ویژه مشترکین جدید

  • سه ماهه
  • ترافیک داخلی : 1998 گیگ
  • ترافیک بین الملل: 999 گیگ
  • هزینه رانژه (60000 تومان)

جشنواره اینترنت شگفت انگیز تابستان 1401

#باهم_در_خانه_بمانیم

تابستان امسال نیز مانند سال قبل نیاز شما به اینترنت از هر سال دیگه ایی بیشتر خواهد بود پس رای‌نت به این نیاز شما فکر کرده و برای جشنواره تابستان شگفت انگیز خودش بسته های اینترنت ADSL تدارک دیده که سرعت بالاتری دارند هم از حجم ترافیک بسیار بالایی برخوردارند ضمن اینکه قیمت این بسته های اینترنت ADSL در پایین ترین سطح ممکن قرار گرفته است لازم به توضیح است که به کلیه بسته های جشنواره اینترنت تابستان مالیات ارزش افزوده و هزینه رانژه (60000 تومان) مخابراتی اضافه می گردد.

از آنجایی که ما به سلامت شما عزیزان اهمیت می دهیم، کلیه مراحل ثبت نام اینترنت ADSL رای ‌نت به صورت غیر حضوری انجام میشه و حتی سعی ما بر این است که نصب و راه اندازی اینترنت ADSL نیز بدون حضور کارشناسان رای‌نت در منزل و یا محل کار شما و از راه دور صورت پذیرد.

قابل توجه علاقمندان به خرید اینترنت ADSL، جشنواره تابستان 1401 رای‌نت که پیش تر صرفا برای فروش در تابستان 1401 در نظر گرفته شده بود، فعلا در تابستان 1401 نیز تمدید شد و کاربران جدید رای‌نت همچنان می توانند نسبت به طرح های جشنواره اینترنت تابستان اقدام کنند.

توجه:

  • کلیه سرعت های ذکر شده به شرط وجود کیفیت لازم در خط مشترک قابل ارائه است و در صورت نبود کیفیت لازم روی خط تلفن مشترک، مسئولیت حل مشکل به عهده مشترک می باشد.

فرصت محدود است

برای استفاده از این جشنواره فقط تا پایان زمان مشخص شده در زمان سنج زیر فرصت دارید. اگر سرویس قبلی شما هنوز به پایان نرسیده و یا خط قبلی تخلیه نشده است همین الان سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید.
00

روز ها


00

ساعت ­ها


00

دقیقه ‌ها


00

ثانیه‌ ها


شگفت انگیز‌های شش ماهه

دلیل انتخاب و خرید اینترنت ADSL رای‌نت چیست؟

شاید تاکنون از شرکت های مختلفی خدمات اینترنت ADSL خود را دریافت کرده باشید و یا تجربیات دوستان خود را در این خصوص شنیده باشید، قطعا متوجه شده اید که شرکت های مختلف ارائه کننده خدمات ضعف های مختلفی در خصوص اینترنت ADSL دارا می باشند که هر کدام به تنهایی باعث ایجاد نارضایتی در مشترکین و دلسردی از اینترنت ADSL می گردد.

شرکت رای‌نت با تحت پوشش قراردادن سرویس اینترنت ADSL خود در بیش از 1400 مرکز مخابرات سراسر کشور دارای گسترده ترین شبکه اینترنت ADSL بوده و از این نظر از شرکت هایی نظیر شاتل، آسیاتک، پیشگامان، صبانت، های‌وب، پارس آنلاین، داتک، هلماگستر و ... برتر بوده و می تواند از نظر پوشش اینترنت ADSL با مخابرات رقابت نماید. همچنین این شرکت با در اختیار گرفتن حجم بزرگی از پهنای باند اینترنت در سطح کشور و سیستم پشتیبانی هوشمند خود توانسته حداکثر رضایت مشتریان خود را از نظر کیفیت خدمات اینترنت ADSL جلب نماید.

شما می توانید برای ثبت نام اینترنت ADSL  همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 9 الی 5 بعد از ظهر از طریق تلفن های 02148086 و یا 02146847000 با واحد فروش رای‌نت تماس حاصل نموده و یا از طریق همین وبسایت به صورت 24 ساعته نسبت به انجام ثبت نام اینترنت ADSL خود اقدام نمایید.

چگونه برای دریافت اینترنت ADSL ثبت نام کنم؟

حالا که نگرانی های شما رفع شد وقت انتخاب است، از آنجایی که قطعا شما مشترک جدید اینترنت ADSL رای‌نت هستید می توانید سرویس مورد نظر خود را از لیست تعرفه های جشنواره ADSL زیر انتخاب کنید. این یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شماست. برای ثبت نام و خرید اینترنت ADSL ابتدا یکی از تعرفه های زیر را انتخاب کنید. سپس در قسمت بررسی پوشش دهی از تحت پوشش بودن تلفن خود مطمئن شوید و در نهایت ثبت نام و هزینه سرویس خود را پرداخت نمایید. ما برای راحتی شما عزیزان در مرحله ثبت نام اولیه اطلاعات زیادی از شما دریافت نمیکنیم و دریافت اطلاعات بیشتر و پیش بردن ادامه ثبت نام را کارشناسان فروش رای‌نت به عهده خواهند گرفت، تا شما تنها با چند کلیک کوتاه سرویس اینترنت ADSL مورد نظر خود را خریداری نمایید.

برای بررسی پوشش منطقه خود لطفا پس از انتخاب کد شهر، تلفن خود را وارد نمایید.
تعرفه مورد نظر خود را پیدا نکرده ایید و یا تعرفه های شگفت انگیز اینترنت ADSL رای‌نت شمارا برا خرید متقاعد نکرده است؟

از آنجاییکه احترام به حق انتخاب مصرف کننده برای شرکت رای‌نت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ما برای شما تنوع بی نظیری از تعرفه های اینترنت ADSL را برای شما محیا کرده ایم و دست شما را در انتخاب و خرید ADSL باز گذاشته ایم. حق انتخاب با شماست.

تمدید اشتراک
Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید