آشنایی با رای نت

اپراتور سراسری اینترنت پرسرعت

شرکت رای نت در چه حوزه فعالیت دارد ؟

اینترنت پرسرعت
مرکز داده
شبکه داخلی و امنیتی
سرویس پیامک

رای نت در گذر زمان

سال 1378

شرکت پردازشگر رای آزما با نام تجاری ثبت شده    رای نت در ایران در سال 1378 با هدف ارائه خدمات مهندسی کامپیوتر و فنآوری اطلاعات تأسیس گردید.

سال 1383

با گسترش استفاده از نرم افزارها و اینترنت در کشور و افزایش روز افزون تقاضا برای استفاده از این فنآوری، این شرکت جهت پاسخگویی به این نیاز، واحد برنامه نویسی این شرکت با متخصصین مربوطه تشکیل و در سال 1383 با دریافت مجوز ارائه خدمات اینترنت (Internet Service Provider) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، موفق به راه اندازی ISP گردید و نسبت به ارائه خدمات متنوع اینترنت در غرب استان تهران اقدام نمود.

سال 1391

سال 1391 با دریافت پروانه توزیع اینترنت (ISDP) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در استانهای تهران و البرز، و با گسترش نقاط حضور و دفاتر فروش منطقه ایی توانست با حضور در بین معدود شرکتهای دارای این پروانه، جایگاه خود را در بازار آی تی ایران پر رنگ ترنماید و دامنه ی وسیعی از خدمات برنامه نویسی ، اینترنت و شبکه را به بیش از 3000 شرکت و سازمان معتبر خصوصی و دولتی و نیز هزاران کاربر خانگی ارایه نماید.

سال 1395

این شرکت باتوجه به امکانات گسترده توانست در سال 1395 مجوز کشوری خود را تحت عنوان SERVCO از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره مجوز 35 - 95 - 100 دریافت نماید.

سال 1401

با توجه به گسترش سرویس های اینترنت قابل حمل در بستر سیم کارت، شرکت رای نت نیز امکان ارائه پهنای باند و اینترنت در بستر TD-LTE را در سراسر کشور فراهم اورده است.